Projekt manažer - chemický inženýr stavebních materiálů - Swisspearl
Sustainability Campaign_Tree.jpg
Kde začíná udržitelnost?

Přečtěte si, co tři kolegové ze Swisspearl dělají pro udržitelnost v osobním i pracovním životě.

Podívejte se na jejich příběhy

R&D Projektový manažer/ka

Chemický inženýr se zkušenostmi v oblasti chemie a technologie stavebních materiálů a anorganických pojiv

Popis pozice

Vývojové oddělení hledá vhodného kandidáta na pozici Projektového manažera odpovědného za výzkumné aktivity v oblasti výrobní technologie vláknocementu, využití alternativních surovin, vývoje stavebních materiálů, včetně jejich testování a ověřování životnosti finálního produktu. Zkušenosti s vodou ředitelnými nátěrovými systémy jsou vítány. Projektový manažer je zodpovědný za vedení vlastních projektů a spolupracuje na dalších projektech v rámci celé R&D skupiny. Pracovištěm je Swisspearl Česká republika a.s., Beroun.

Odpovědnost a aktivity:

  • Souběžná práce na několika projektech v oblasti strategického rozvoje, hledání alternativních surovin, benchmarkingu, řešení výrobních problémů, hledání rezerv a poskytování technické podpory všem výrobním jednotkám
  • Příprava podrobného plánu projektu a sledování vývoje
  • Řízení každodenních provozních aspektů projektu
  • Práce v laboratoři
  • Shromažďování a analýza dat
  • Pravidelné reportování, důsledné vedení projektové dokumentace
  • Navrhování a provádění vyplývajících aktivit
  • S výkonem pozice je spojeno cestování

Požadujeme

  • Titul v příslušném studijním oboru nebo ekvivalentní pracovní zkušenost
  • Angličtina písmem i slovem
  • Pracovní znalost Microsoft Office
  • Silná schopnost učit se
  • Smysl pro detail
  • Analytické schopnosti
  • Interpersonální dovednosti
  • Silné dovednosti v oblasti řešení problémů
  • Kreativitu

Nabízíme

  • Práci na HPP v zázemí stabilní společnosti
  • Řešení zajímavých projektů
  • Pohodový kolektiv
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • Různorodé vybavení laboratoře včetně pilotní barvicí linky na ploše zhruba 1 840 m2
  • Jazykové kurzy Aj na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování ve vlastní jídelně a další benefity

Nabízíme zajímavou práci v oblasti aplikovaného vývoje. Naše pracovní prostředí má neformální tón, často kořeněný humorem. Stanete se součástí týmu kvalifikovaných kolegů ze Švýcarska, Rakouska a České republiky. Věříme, že flexibilita, odhodlání a vstřícný přístup je klíčem k úspěšnému vedení projektů a dosažení pohody na pracovišti.

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu  tomas.rojka@swisspearl.com